![ΤΕΒΑ: Θεατρική παράσταση για παιδιά στη Φλώρινα](https://teba.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2023/10/TEBA-Theatriki-parastasi-paidia1124χ750.png)
Θεατρική παράσταση για παιδιά στο πλαίσιο των συνοδευτικών δράσεων του Τ.Ε.Β.Α.
Στο πλαίσιο των συνοδευτικών δράσεων του Τ.Ε.Β.Α. θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 29 Οκτωβρίου στις 16:30, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δήμου Φλώρινας (νέο δημοτικό πάρκο), θεατρική παράσταση για παιδιά ηλικίας 4-10 ετών.
Η είσοδος για τα παιδιά και τους γονείς είναι ελεύθερη.
Η Υπεύθυνη Υλοποίησης ΤΕΒΑ
Καρακόλη Ελένη